Bizimle İletişime Geç!

Atlantis Dünyası ile Tanışın

Atlantis Medya

Yunus Emre Mh. Aziz Mahmut Hüdai Cd. No:199Meram/ KONYA

-

Bostan Sk. No:6Kuzguncuk/ İSTANBUL

Hakkımızda

Biz Kimiz?

BizKimiz?

2006 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz sektörde yerel ve ulusal 100’ün üzerinde marka ile çalışarak binlerce projeyi hayata geçirdik. Markalar için etkili pazarlama stratejileri geliştiriyor, ortaya koyduğumuz fikirleri doğru zamanda, doğru yerde hedef insanlara ulaştırmaya devam ediyoruz. Bizi anlatan, bizim de anlatacağımız çok şey var. Fazlasını merak ediyorsanız çayımız her zaman taze, kahvemizin aroması enfestir… Biz ağırlamak isteriz derseniz bize yazın sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım…


C
Cafer Sadık ŞAHİN
Kreatif Direktör/ Ajans Ortağı
M
Mehmet KOÇAK
Finans Direktörü/ Ajans Ortağı
S
Songül ŞAHİN
Art Director
M
Mustafa ŞAHİN
Dijital Pazarlama Direktörü
A
Ali KALKAN
Art Director
İ
İsmail PALAZ
Fotoğraf& Grafik Tasarım
M
Mehmet EKŞİ
3D Görselleştirme & Uygulama Geliştiricisi
18
Mart
2018
Merkes Ofisimiz Taşındı

Ekip motivasyon ve memnuniyetini arttırmanın birinci kuralı çalışma ortamını güzelleşitmektir. Güzel işlerin keyifle çıkması için 2018 yılı Mart ayında merkez ofisimizi yeni plazamıza taşıdık.

06
Temmuz
2006
Atlantis Medya Kuruldu

Cafer Sadık Şahin ve Mehmet Koçak Temmuz 2006 yılında Atlantis Medya Şirketini kurarak toplam 4 kişilik bir ekip ile Konya'nın ilk reklam ajanslarından birini faaliyete geçirdi.

08
Mayıs
2008
Atlantis Büyüyor
Atlantis Medya kurulduğu ofise sığmayarak 2008 yılı mayıs ayında 200 metrekarelik ofisine taşındı. 10 Kişilik ekibi ile büyüyen Atlantis sadece yerel değil, ulusal reklam kampanyaları da yönetmeye başladı.
09
Mart
2009
İlk ulusal reklam ödülleri
Sektörün en prestijli ödüllerinden biri olan Kırmızı Basında En İyiler reklam ödüllerinde "Basında en iyi gündem bağlantılı reklam" ve "Basında en iyi sayfa kullanımı" kategorilerinde Kongaz ve Erpiliç markalarına yaptığı reklamlar ile başarı kazandı.
10
Nisan
2010
Kendi Binasına Taşındı
Mevcut ofisleri iki ortağın vizyonuna yetersiz kalınca 450 Metrekarelik binamızı aldık. 15 Kişilik ekibimiz ile bölgenin en güçlü kreatif ajansı olduk.
11
Mart
2011
Marcatıng Doğdu

Atlantis Medya, 2011 Mart ayında "Dört ayağı üzerine düşen dokuz canlı pazarlama fikirleri" mottosu ile Marcating markasını faaliyete geçirdi. Marcating ile geleneksel ve yeni medyada müşterileri için ürettiği pazarlama fikirleri ile yeni başarılara imza atıyor.

12
Haziran
2012
Dijital Pazarlama Yatırımları
2012 Yılında dijital pazarlama yatırımları ile sektöre yeni bir soluk getiren Atlantis Medya dijital pazarlama ekibi ile müşterilerini online platformda da yalnız bırakmadı. Google çözüm ortaklığı, sosyal medya uzmanlığı ve yazılım yetenekleri ile online pazarlama ve online itibar yönetiminde sektörün öncüsü oldu.
13
Kasım
2013
Kahvehan

Kendi markasını yaratmaya karar veren Atlantis Medya 2013 yılının Kasım ayında Kahvehan Premium markası ile yeme-içme sektörüne giriş yaptı.

15
Nisan
2015
İstanbul Ofisi Açıldı
Portföyündenki ulusal markalara daha yakından hizmet verebilmek için 2015 yılında boğazın şirin mahallesi Kuzguncuk'ta istanbul ofisini açtı.